Головна » 2014 » Грудень » 21

 

20 грудня в Будинку дитячої творчості  у дружньому колі відствяткували одне з найважливіших свят зимового циклу - свято святого Миколая, на якому були присутні вихованці та керівники закладу. Організацію свята взяли на себе вихованці театрального гуртка разом з своїм керівником Яровою Любов Олексіівною. Глядачів привітали яскравими виспупами вихованці  вокальних студій (кер. Гальчанська І. Г., Качур О. Д.). Одним з найбільших див святого Миколая стало те, що  на свято завітав наш колега - керівник туристичного гуртка Потоцький Максим Вікторович, який прийшов у короткочасну відпустку із зони АТО. Сподіваємося, що святий Миколай завжди буде дарувати радість та мир  нашій державі!

Зі святом !

Фот ... Читати далі »

Переглядів: 200 | Додав: orichivbdt | Дата: 21.12.2014 | Коментарі (0)

Такими словами вже традиційно звертаються і дорослі, і малі напередодні Дня Святого Миколая. Адже всім нам хочеться не просто подаруночка, а й маленького чуда. І таке чудо відбувається! У цей день ми всі повертаємося в дитинство. Хочеться знову заглянути під подушку і побачити там бажану іграшку…

Але сьогодні вже іграшки належать малечі, а наші підлітки скептично посміхаються… А святитель Миколай, який до речі народився у ІІІ тисячолітті у м. Патари, що знаходяться на території Середньої Азії, ще за свого життя творив великі чудеса, а саме: припиняв шторм на морі, завжди допомагав людям, а особливо бідним, і навіть воскрешав померлих. З 300 року і до самої смерті служив єпископом у м. Мира, Лікійської країни (теперішня територія Туреччини), завжди захищаючи православну віру. За що і був прославлений після смерті (у 342 р.) як Чудотворець. І вже скільки тисячоліть слава п ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: orichivbdt | Дата: 21.12.2014 | Коментарі (0)